MÖBLER / Bord / Rökbord 9592321
nr 959 2321
Rökbord
2 st, Mässing, diameter: 59-77 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:32:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
900 kr
7
Mässing
Rökbord
Kondition: slitage, skador
nr 959 2321
Rökbord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 4 maj 2015 |
Mässing